Hakkımızda

1995 yılında Ruşen Dündar tarafından kurularak faaliyete başlayan Dündarlar Makina, kuruluşundan bu yana üretim kapasitesini hızla genişletmiştir.  İleri teknoloji mekanizasyon teknikleri, robotik sistemleri ve yapabilirlikleri ile ülkesinde sektöre öncülük etmektedir.  Günümüzde; 2 farklı lokasyonda, toplam 45.000 m² üretim alanında, yaklaşık 300 çalışanıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tecrübe ve yapılabilirlikleri ile ülkesinde yol gösterici firma konumundadır. Metal ham madde girdiyi kendi bünyesinde boyanmış bitmiş ürün/makina olarak sunma kabiliyetlerine sahiptir.

Mevcut üretim kabiliyetleriyle sektöründe lider markaların taleplerine özel çözümler üretmektedir. Aynı zamanda kendi tarım makinaları markası olan Toscano ile 5 farklı kıtaya ürün göndermekte ve servis ağı sağlamaktadır.

Kuruluşundan bu yana ilkelerini;

  • Ar-ge ve inovasyonda öncü olmaya,
  • Müşteri odaklı yaklaşımıyla isteğe özel sürdürülebilir çözümler sunmaya,
  • Her geçen gün ürünlerinin katma değerini artırarak bu doğrultuda yol gösterici olmaya adamıştır.

Tesisinde ileri teknoloji mekanizasyon ve robot sistemleri kullanmakta ve yalın üretim prensiplerini benimseyerek paydaşlarıyla birlikte bulunduğu her sektörde fark yaratmaktadır. Katma değer ve müşteri odaklı yaklaşımı ile üretim faaliyetlerini uluslararası standartların üzerinde tutmuş olan Dündarlar Makina, bu doğrultuda kendi sektöründe lider markalarla iş birliği içerisinde üretim hacmini büyütmeye devam etmektedir.

“Hep birlikte, ileriye” sloganıyla daha sürdürülebilir ve daha verimli bir gelecek yaratmayı hedefleyerek, müşterilerimizin sorunlarına her geçen gün daha verimli çözümler üretmeye devam etmektedir.

Belgelerimiz

Alanında öncü marka olma gayreti ile çalışmalarını sürdüren ve önce kalite ilkesinden taviz vermeyen Dündarlar Makina, çalışmalarını ve üretimini uluslararası düzeyde belgelendirmiştir.