Kabiliyetlerimiz

Firmamızın üretim yapabilirlikleri ve yetenekleri çeyrek asrı aşkın bir süredir paydaşlarımızla birlikte güçlü bir şekilde büyümemizi sağladı. Kuruluşumuzdan bu yana üretim ekibi ve Ar-Ge ekipleri olarak kendimizi son teknoloji mekanizasyon tekniklerini benimsemeye ve en kusursuz hizmet ve ürünleri sunmaya adadık.

Bu bağlamda şirketimiz, kendi sektöründe lider konumda olan firmalarla iş birliği halinde büyümesini sürdürmektedir. Uzun vadede karşılıklı fayda sağlama prensiplerini benimseyerek, paydaş firmalarımız ve şirketimiz arasındaki bağlar her geçen yıl güçlenmektedir.

Bu bağlılık ve karşılıklı güven prensipleri, birbirimizin önceliklerini açıkça anlamamıza ve en iyi çıktıyı sunmaya olanak sağlamıştır. Böylece, şirket kültürlerinin karşılıklı olarak anlaşılması; uzun vadede her iki taraf için de en verimli sonuca ulaşmayı garanti etmiş ve kalıcı ilişkilerin teminatı olmuştur.

 

Dündarlar üretim tesisimiz hammadde olarak gelen girdiyi, kendi bünyesinde farklı süreçlerden geçirip boyanmış bitmiş ürün olarak sunma yapabilirliğine sahiptir. Tüm süreçler kendi çatımız altında yapılır.

  • Yıllık üretim kapasitemiz 6000 ton sac metal ve 2200 ton metal mil/profil’dir
  • Şirketimiz 2 farklı lokasyonda toplamda 50.000m² alana sahiptir.

Süreçleri Gerçekleştirdiğimiz Makinelerimiz

KESİM MAKİNELERİ

 

Adet
4 CNC Lazer
1 CNC Plazma
1 Lazer Profil Kesim

TALAŞLI İMALAT

 

Adet
9 CNC Torna Tezgâhı
1 CNC Bohrwerk Tezgâhı
2 CNC Yatay İşleme Merkezi
3 Universal Torna Tezgâhı
2 CNC Dik İşlem Merkezi
1 CNC Besleme Robotu
1 Broş Makinası

PRES

Adet
5 CNC Abkant Press
1 Hidrolik Press
2 Eksantrik Press
2 Boru Bükme
1 CNC Besleme Robotu

KAYNAK

Adet
18 Endüstriyel Kaynak Robotu
~55 Kaynak Makinası (Sinerjik)
~80 Kaynak Makinası (Normal)

DİĞER

Kumlama Kabini
Elektrostatik Toz Boya Kabini
Yatay Balans Makinesi
Freze Tezgâhları
Testere Makinesi
Çapak Alma Makinası
3D Ölçüm Makinesi
Yapı Malzemeleri Laboratuvarı

Kendi üretim tesisimiz içerisinde gerçekleşen süreçlerden bazıları: CNC lazer ve plazma kesim, CNC talaşlı imalat, CNC sac ve boru bükme, CNC kaynak, CNC press, elektrostatik toz boya, montaj olarak örnek verilebilir.

Metal işleme sektöründe farklı iş kollarından iş birlikçi firmalarımız bulunmaktadır. Bunlardan bazıları: tarım makinası markaları, yapı ve inşa makinası markaları, elektrikli araç markaları..

Kalite standartlarımız, uluslarası resmi kuruluşlarca, kendi kalite kontrol departmanımız tarafından ve iş birlikçi firmanın geri bildirimleriyle ölçülmekte ve dosyalanmaktadır.

Tesisimiz tüm süreçlerinde yalın üretim tekniklerini uygulanmaktadır. Departman fark etmeksizin bütün ekipler en verimli sonucu sağlamaya kendini adamıştır.